بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۷

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان:

ثبت ۳۹۳ وقف جدید بعد از انقلاب در گیلان

اختصاصی خبر راست/ حجت‌الاسلام ستار علیزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: وقف درواقع آغاز کمال و تعالی انسانی است و واقفان با انجام وقف، شخصیت و کرامت انسان‌ها را حفظ کرده و گرامی می‌دارند. وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون ۱۵ وقف در استان ثبت‌ […]

اختصاصی خبر راست/ حجت‌الاسلام ستار علیزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: وقف درواقع آغاز کمال و تعالی انسانی است و واقفان با انجام وقف، شخصیت و کرامت انسان‌ها را حفظ کرده و گرامی می‌دارند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون ۱۵ وقف در استان ثبت‌ شده است افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ۳۹۳ وقف جدید در استان گیلان ثبت شده است.

علیزاده برپایی خیمه‌های معرفت و ایستگاه‌های “همه واقف باشیم” را بخشی از اقدامات اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان در راستای معرفی فرهنگ وقف بیان کرد و ابراز داشت: اداره اوقاف به دنبال متولی‌گری نیست بلکه هدف اقداماتش معرفی وقف به جامعه است‌.

حجت الاسلام علیزاده با اشاره به ۳۷۸ پروژه عمرانی که از سال ۸۸ تاکنون توسط اداره کل اوقاف استان گیلان انجام شده است بیان کرد: اداره کل اوقاف گیلان بیش از ۳۰۰ مربی قرآن و ۳۶۱ کلاس قرآن در بقاع متبرکه در سطح استان دارد.

وی بیان کرد: اجرای طرح آرامش بهاری، اکمال دین نبوی و بصیرت عاشورایی بخشی از برنامه‌های اجرا شده در سطح بقاع متبرکه گیلان است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان ادامه داد: امسال ۴۴ میلیارد تومان در طرح مودت، کمک غیر نقدی توسط مردم گیلان انجام شد‌ که نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

خبرنگار: زینب قربانی

 


شماره خبر 36297 - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com