بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۰

سرپرست گروه دوچرخه سواری:

رکاب‌زنی دوچرخه‌سواران گیلانی از آستارا تا باکو

سرپرست گروه دوچرخه سواری از مرز آستارا تا باکو گفت: این گروه با شعار صلح در دست های ماست، مسافت 350 کیلومتری آستارا تا پایتخت جمهوری آذربایجان را در سه روز

سه دوچرخه سوار گیلانی به منظور انتقال پیام صلح و دوستی، حرکت خود را از آستارای ایران تا شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان آغاز کردند. به گزارش خبر راست، نوید بنی اسدی سرپرست این گروه دوچرخه سواری پیش از خروج دوچرخه سواران گیلانی از مرز آستارا تا باکو گفت: این گروه با شعار صلح در دست […]

سه دوچرخه سوار گیلانی به منظور انتقال پیام صلح و دوستی، حرکت خود را از آستارای ایران تا شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان آغاز کردند.

به گزارش خبر راست، نوید بنی اسدی سرپرست این گروه دوچرخه سواری پیش از خروج دوچرخه سواران گیلانی از مرز آستارا تا باکو گفت: این گروه با شعار صلح در دست های ماست، مسافت ۳۵۰ کیلومتری آستارا تا پایتخت جمهوری آذربایجان را در سه روز طی خواهند کرد.

وی افزود: بازدید از مناطق گردشگری و اماکن تاریخی باکو در برنامه کاری این گروه قرار دارد و پیش از این، از شهرستان خوی استان آذربایجان غربی تا شهر وان ترکیه را رکاب زده بودند.

یونس رنجکش فرماندار شهرستان آستارا در این خصوص گفت: دوچرخه سواران با سفر به کشورهای خارجی می توانند فرهنگ مردم ایران اسلامی را به سایر ملل انتقال دهند.

وی افزود: بهترین موضوع و شعار اقدامات فرهنگی و ورزشی، صلح است و امیدواریم این حرکت های ورزشی بین کشورهای مختلف تقویت شود.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان گیلان و نوار مرزی جمهوری آذربایجان، سومین مرز پرتردد کشور است و سالیانه نزدیک به ۸۰۰ هزار مسافر داخلی و خارجی از مرز آن تردد می کنند.

 

ورزش وجوانان گیلان


شماره خبر 3634 - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com