بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۱

مسابقات فوتبال قهرمانی؛

تیم دانشگاه گیلان نایب قهرمان مسابقات فوتبال قهرمانی دانشگاه های کشور

تیم دانشگاه گیلان در مسابقات فوتبال قهرمانی دانشگاه های کشور که در پردیس کشاورزی دانشگاه تهران واقع در کرج برگزار شد به مقام نایب قهرمانی دست یافت .

تیم دانشگاه گیلان در مسابقات فوتبال قهرمانی دانشگاه های کشور که در پردیس کشاورزی دانشگاه تهران واقع در کرج برگزار شد به مقام نایب قهرمانی دست یافت . به گزارش خبر راست، مسابقات فوتبال قهرمانی دانشگاه های کشور بعد از چند سال وقفه از  ۱۲تا ۲۲ اردیبهشت در پردیس کشاورزی دانشگاه تهران واقع در کرج برگزار شد […]

تیم دانشگاه گیلان در مسابقات فوتبال قهرمانی دانشگاه های کشور که در پردیس کشاورزی دانشگاه تهران واقع در کرج برگزار شد به مقام نایب قهرمانی دست یافت .

به گزارش خبر راست، مسابقات فوتبال قهرمانی دانشگاه های کشور بعد از چند سال وقفه از  ۱۲تا ۲۲ اردیبهشت در پردیس کشاورزی دانشگاه تهران واقع در کرج برگزار شد و تیم دانشگاه گیلان در عین شایستگی به مقام نایب قهرمانی این مسابقات دست یافت .

این مسابقات در ۸ گروه ۳ تیمی برگزار شد که تیم گیلان در مرحله گروهی با تیم های زابل و دانشگاه تهران هم گروه بود و به عنوان تیم دوم به مرحله حذفی راه یافت و در مرحله نیمه نهایی هم با گذشتن از سد باهنر کرمان حریف تیم قدرتمند دانشگاه اصفهان در فینال این مسابقات شد که با یک گل مغلوب این تیم شد که حتی از حضور چند بازیکن لیگ برتری در ترکیب خود بهره می برد .

دکتر علی شمسی که خود سالها سابقه حضور در مسابقات کشوری دانشجویی را در کارنامه دارد به عنوان مربی و دکتر هشام رستمی به عنوان کاپیتان این تیم در این دوره از مسابقات حضور داشتند.


شماره خبر 3775 - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com