بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۹:۴۷

رئیس پلیس راهور گیلان خبر داد:

اعمال محدودیت ترافیکی در مسیرهای منتهی به ورزشگاه سردار جنگل رشت

 رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به بازی سپیدرود رشت - استقلال تهران در روز جمعه، از اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای منتهی به ورزشگاه سردار جنگل رشت خبر داد.

 رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به بازی سپیدرود رشت – استقلال تهران در روز جمعه، از اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای منتهی به ورزشگاه سردار جنگل رشت خبر داد. به گزارش خبر راست، سرهنگ محمدرضا محمدی  با اشاره به بازی دو تیم سپیدرود رشت و استقلال تهران به میزبانی تیم گیلانی، اظهارکرد: برای ایمنی […]

 رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به بازی سپیدرود رشت – استقلال تهران در روز جمعه، از اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای منتهی به ورزشگاه سردار جنگل رشت خبر داد.

به گزارش خبر راست، سرهنگ محمدرضا محمدی  با اشاره به بازی دو تیم سپیدرود رشت و استقلال تهران به میزبانی تیم گیلانی، اظهارکرد: برای ایمنی بیشتر تماشاگرانی که تمایل به دیدن این مسابقه از نزدیک دارند محدودیت‌های ترافیکی اعمال می شود.

سرهنگ محمدی ادامه داد: به همین منظور از ساعت ۱۴ تا ۱۸ عصر فردا (جمعه) تردد ماشین‌های باری در مسیر منتهی به ورزشگاه سردار جنگل رشت ممنوع است.

وی با بیان اینکه این محدودیت های ترافیکی تا تخلیه کامل ورزشگاه اعمال می شود، افزود: همچنین مسیر رشت و جاده سروان – فومن از فردا ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه یکطرفه است.

رئیس پلیس راهور گیلان از تماشاگران حاضر در ورزشگاه خواست تا با ماموران پلیس راهور همکاری لازم را انجام دهند، گفت: خودروهایی که در محل های نامناسب پارک شده باشد به مکان دیگری منتقل می شود.


شماره خبر 38160 - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com