بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۳:۲۵

محمد میرزایی فتح کوهی:

سالروز حماسه ۹ دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، گرامی باد

محمد میرزایی فتح کوهی

خبر راست/محمد میرزایی فتح کوهی “مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد.” مقام معظم رهبری ۸ دی ماه، تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از ارزش های اسلامی و مردم سالاری دینی و جلوه های زیبایی از بصیرت و ولایتمداری بود که […]

خبر راست/محمد میرزایی فتح کوهی

“مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد.”
مقام معظم رهبری

۸ دی ماه، تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از ارزش های اسلامی و مردم سالاری دینی و جلوه های زیبایی از بصیرت و ولایتمداری بود که یکپارچگی و ایستادگی مردم در حفظ آرمان های الهی ،انقلاب را متجلی ساخت.
حماسه ی ۸ دی در دل خود درس های بزرگی هم برای امت اسلامی و ملت عزیز ایران و هم برای دشمنان و بدخواهان نظام داشت.
یوم الله ۸ دی در گیلان پیشتازی ملت ،
در زدن دست رد ملت ایران به خود فروختگان داخلی و استکبار جهانی را رقم زد. مردم استان گیلان در حماسه ۸ دی تمام نقشه‌های شوم استکبار جهانی به ویژه آمریکا و اسرائیل را نقش بر آب کردند. و روز۸ دی در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید.
کسانی در حماسه ۹ دی به خیابان آمدند و از نظام و رهبری دفاع کردند،
شاید از وضعیت معیشتی و مادی خود شکایت داشته باشند، اما آمدند و حماسه آفریدند.
باحضور آگاهانه این حماسه باشکوه را رقم زدند و ۹ دی ماه، یوم الله مردم بصیر و ولایتمدار شد.
۹دی روز وحدت میان ملت و مقام معظم رهبری است و در این روز حرکت خودجوش مردم برای دفاع از ولایت فقیه و خنثی کردن توطئه های دشمنان اسلام موجب شد تا توطئه ها به ضرر بدخواهان نظام تمام شود.
از برکات این حماسه بزرگ اثبات نقش بی بدیل ولایت و رهبری امام خامنه ای(حفظکم الله) در جامعه بود که ایشان فتنه، اصحاب فتنه و توطئه دشمنان را ناکام گذاشتند.
فتنه ۸۸ هم از آن جمله حوادثی بود که دشمنان نظام از سال ها قبل روی آن برنامه ریزی کرده بودند و می خواستند تا با اجرای آن توسط عده ای کج فهم در داخل، راه براندازی نظام را با ضربه بر ولایت فقیه در پیش گیرند، اما آنهایی که بصیرت مردم را در اجرای هدف نادیده گرفته بودند شکست خوردند، خود و عوامل داخلی شان برای همیشه به زباله دان تاریخ پیوستند.
رهبر معظم انقلاب فرمودند که رویش‌ها چند برابر ریزش‌هاست؛ این معجزه انقلاب است* این روحیه و اعتقادات جوان مؤمن انقلابی است که ما را مثل کوه درمقابل حوادث نگه می‌دارد.
* برخی عناصر انقلابی از راه برگشتند و انقلاب ریزش‌هایی داشته؛ در صدر اسلام هم همین‌طور بوده است؛اما در کنار این ریزش، چند برابر رویش داریم.معجزه‌ی انقلاب این است. امروز می‌بینید که بعد از ۴۰سال، جوان مؤمن مسلمان که امام و دفاع مقدس را ندیده، مثل جوان اول انقلاب، با روحیه‌ی انقلابی، با علاقه و شجاعت، مثل همت و خرازی، وسط میدان می‌رود. این معجزه‌ی انقلاب و نظام است که می‌تواند همان روحیه‌ی قوی و پرتلاش را بازآفرینی کند.
* این جوان‌ها مایه‌ی افتخار و ستون‌های این انقلاب و کشورند.
* جوان‌های شما این کشور را نگه داشته‌اند و مانع شده‌اند که مستکبرین عالم مثل دوران طاغوت بر این کشور مسلط شوند..
به عنوان فرزند کوچک انقلاب به رهبر فرزانه انقلاب عرض میکنم با دیده‌بانی از آرمان‌های انقلابی امام راحل(ره) و رهبری معظم انقلاب پاسداری می کنیم، که فریب زبان بازی دشمنان خبیثی که با رژیم صهیونیستی و امریکا دستانشان درهم تنیده است را نخواهیم خورد و با بصیرتی عمارگونه و با هوشیاری در برابر هجمه ها و توطئه ی دشمنان خواهیم ایستاد و با آغوش باز این جان ناقابل را فدای اسلام ، انقلاب و مردم بصیرحماسه ساز ۹ دی ماه خواهیم نمود و این مسیر را با نشاط و قدرت بیشتر ادامه می دهیم.و به حول و قوه الهی شاهد عزت مردم بصیر و آگاه خواهیم بود.
درود بر مردم بیدار و همیشه در صحنه دیار میرزاکوچک خان که پرچم دار این قیام الهی و خط شکن بودند و با خلق حماسه ۸ دی ماه در آن روز بزرگ نشان دادند بیعت شان با آرمان های امام، انقلاب و رهبری صادقانه و خالصانه است که با پیشقدم بودن در ۸ دی ماه ۸۸ ، شعله های یک فتنه بزرگ را خاموش کردند. از طرفی دیگر فتنه ۸۸ به ما آموخت که دشمن بیدار است و هیچ فرصتی را از دست نمی دهد، اگر غافل ببیند می داند که چگونه حتی بر شانه های برخی خواص پا بگذارد از این رو مهمترین آموزه بر راه علاج بصیرت و ولایتمداری است.
ارادتمند
محمد میرزایی فتح کوهی

 

خبر راست: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


شماره خبر 39324 - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com