بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۴

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات:

پیام قدردانی رئیس هیات عالی نظارت استان به مناسبت مشارکت مردم در انتخابات

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گیلان با صدور پیامی از مردم شریف و ولایتمدار استان گیلان برای مشارکت مردم در انتخابات 96 تشکر و قدردانی کرد.

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گیلان با صدور پیامی از مردم شریف و ولایتمدار استان گیلان برای حضور در حماسه ۹۶ تشکر و قدردانی کرد. به گزارش خبر راست، سیدکاظم دلخوش، رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گیلان با صدور پیامی از مردم شریف و ولایتمدار استان گیلان برای حضور […]

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گیلان با صدور پیامی از مردم شریف و ولایتمدار استان گیلان برای حضور در حماسه ۹۶ تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش خبر راست، سیدکاظم دلخوش، رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گیلان با صدور پیامی از مردم شریف و ولایتمدار استان گیلان برای حضور در حماسه ۹۶ تشکر و قدردانی کرد. متن پیام به شرح زیر است:

انتخابات ۲۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان جمهوری اسلامی گشود.

منویات مقام معظم رهبری(مدظله عالی) مبنی بر روز جشن بزرگ ملی، میسر نبود مگر با عنایات حق تعالی و حضور پرشور و شعور زنان و مردان نجیب و غیرتمند و همه اصحاب رسانه، بازاریان و کسبه، مدیران، مسئولین، کارمندان و کارگران، فرهنگیان، کشاورزان، بازنشستگان، رای اولی ها و تمامی افرادی که هوشیارانه در صحنه حاضر گردیده و راست قامت به وظیفه خود عمل نمودند و آرمان های نظام اسلامی و شهدای گرانقدر را تداوم بخشیدند.

در این راه، نقش بی بدیل عوامل دست اندرکار برگزاری این حماسه جاوید، ستودنی و قابل تقدیر است. بدین وسیله از زحمات ارزشمند و بی دریغ همه مردم شریف استان گیلان و ایران اسلامی، در طی دوران برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی، تقدیر و تشکر می نمایم و خدای سبحان را بر این نعمت بزرگ و عطیه الهی شکرگزاریم.


شماره خبر 3989 - ۱۳۹۶/۰۲/۳۰

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com