بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۶

دادستان عمومی و انقلاب رشت :

۳۰ نفر به اتهام خرید و فروش آراء و اخلال در امر انتخابات در گیلان بازداشت شدند

در استان 194 تخلف گزارش و تشکیل پرونده شده است، تصریح کرد:در این راستا 30 نفر به اتهام خرید و فروش آراء و اخلال در امر انتخابات بازداشت شدند.

دادستان عمومی و انقلاب رشت با بیان اینکه در جریان برگزاری انتخابات در استان ۱۹۴ تخلف گزارش و تشکیل پرونده شده است، تصریح کرد:در این راستا ۳۰ نفر به اتهام خرید و فروش آراء و اخلال در امر انتخابات بازداشت شدند. به گزارش خبر راست، حجت الاسلام و المسلمین علی مصطفوی نیا با اشاره به […]

دادستان عمومی و انقلاب رشت با بیان اینکه در جریان برگزاری انتخابات در استان ۱۹۴ تخلف گزارش و تشکیل پرونده شده است، تصریح کرد:در این راستا ۳۰ نفر به اتهام خرید و فروش آراء و اخلال در امر انتخابات بازداشت شدند.

به گزارش خبر راست، حجت الاسلام و المسلمین علی مصطفوی نیا با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات،اظهار کرد:مشارکت مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا برگ زرین دیگری از افتخارات این ملت را ورق زد.

وی با بیان اینکه در جریان برگزاری انتخابات در استان ۱۹۴ تخلف گزارش و تشکیل پرونده شده است، تصریح کرد:در این راستا ۳۰ نفر به اتهام خرید و فروش آراء و اخلال در امر انتخابات بازداشت شدند.

دادستان عمومی و انقلاب رشت، خاطرنشان کرد:تخلفات صورت گرفته از شهرستان های رشت، شفت، لنگرود، سیاهکل، رودسر، تالش، املش، انزلی گزارش شده است.

ایسنا


شماره خبر 4104 - ۱۳۹۶/۰۳/۰۱

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com