بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۸

مهلت ثبت نام در کنکور ۹۸ تمدید شد

مهلت ثبت نام در کنکور ۹۸ تمدید شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش از تمدید مهلت ثبت نام در کنکور سراسری ۹۸ دانشگاه‌ها تا ۶ اسفندماه جاری خبر داد. به گزارش خبر است، به نقل از ایرنا،حسین توکلی روز پنجشنبه ، اظهار کرد: تمام داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ برای پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های روزانه، […]

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش از تمدید مهلت ثبت نام در کنکور سراسری ۹۸ دانشگاه‌ها تا ۶ اسفندماه جاری خبر داد.

به گزارش خبر است، به نقل از ایرنا،حسین توکلی روز پنجشنبه ، اظهار کرد: تمام داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ برای پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی همچنین متقاضیان تحصیل در رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا روز دوشنبه ۶ اسفندماه می‌توانند اقدام کنند.
وی افزود: داوطلبان ضرورت دارد در این مهلت پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.
به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، آن دسته از داوطلبانی که پیشتر ثبت نام کردند، در صورت تمایل تا ۶ اسفندماه می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام خود اقدام کنند.
توکلی در مورد مدرک تحصیلی مورد در این آزمون، خاطرنشان کرد: دانش آموزان شاخه نظری نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ (علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر) که مدرک دیپلم خود را تا ۳۱ مردادماه ۹۸ دریافت می‌کنند، مشمول تأثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ طبق ضوابط می‌شوند.
وی ادامه داد: آن دسته از دانش آموزان شاخه نظری نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ که مدرک دیپلم خود را تا ۳۱ مردادماه ۹۷ دریافت نکرده اند و چنانچه موفق به دریافت مدرک دیپلم خود تا ۳۱ شهریورماه ۹۸ شوند، منعی برای ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور ندارند، ولی سوابق تحصیلی برای آنان اعمال نخواهد شد.
کنکور سراسری سال ۹۸ دانشگاه‌ها روز‌های ۱۳ و ۱۴ تیرماه ۹۸ در سراسر کشور برگزار و در این رقابت، ۷۶۰ هزار نفر پذیرفته می‌شوند.


شماره خبر 41265 - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com