بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۴

با فشارهای شدید پشت پرده صورت گرفت

انتخاب ضعیف ترین گزینه موجود جهت احراز سمت شهرداری رشت

اختصاصی خبرراست/ بالاخره پس از کش و قوسهای فراوان و تلاش بسیاری از دست های پشت پرده و فشار همه جانبه و به هر شکل ممکن و ناممکن بر روی اعضای شورای شهر گزینه سفارشی و البته ضعیف طیف حداقلی ها قرار است بر مسند شهرداری رشت جلوس کند. رضا ساقری که به گواه حامیان […]

اختصاصی خبرراست/ بالاخره پس از کش و قوسهای فراوان و تلاش بسیاری از دست های پشت پرده و فشار همه جانبه و به هر شکل ممکن و ناممکن بر روی اعضای شورای شهر گزینه سفارشی و البته ضعیف طیف حداقلی ها قرار است بر مسند شهرداری رشت جلوس کند.

رضا ساقری که به گواه حامیان خود نیز هیچ وجاهتی در زمان حال برای کسب این عنوان ندارد در ابتدای این راه پر پیچ و خم گزینه ای محسوب می گردید که از لحاظ کیفی و با توجه به حجم مطالبات کنونی موجود در رشت و مشکلات اقتصادی مجموعه شهرداری در بین سایر نامزدها در رتبه آخر قرار داشت.

بسیاری از مطلعین و کارشناسان امر معتقدند گزینه ساقری زاییده فضای نفاق و کینه و اختلاف ما بین دو طیف رقیب شورا بوده و تنها علت طرح نام و پافشاری بر روی وی انتقام حداقلی ها از طیف حداکثری شورا میباشد.

باید دید گزینه ای ضعیف همچون ساغری که در زمان تصدی خود بر شهرداری رشت هیچ عملکرد مثبتی از خود نشان نداد و بزرگترین دستاورد دوره شهرداری وی صرفا مطالعه ناموفق جهت اجرای پل جانبازان و فاجعه به بار آمده موجود میباشد این بار و با توجه به شرایط حاد شهر چه گلی بر سر حامیان خود خواهد زد.

سوال اینجاست فردی متولد سال ۱۳۴۱ که در دوره تصدی وی بر شهرداری بیشترین حجم تزریق نیروی انسانی به بدنه شهرداری به وقوع پیوست چرا و چگونه امروز به گزینه اصلی اعضای شورای شهر بدل گردیده است؟؟؟؟


شماره خبر 41271 - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com