بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۵

ثبت ۸۳ میلیون تخلف رانندگی و یک میلیون جرم در سال ۹۷

ثبت 83 میلیون تخلف رانندگی و یک میلیون جرم در سال 97

جانشین فرمانده ناجا از ثبت بیش از ۸۳ میلیون تخلف رانندگی از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: در سال جاری بیش از یک میلیون جرم در کشور ثبت شده که ۹۱ درصد آن مربوط به سرقت بود. به گزارش خبر راست، سردار ایوب سلیمانی در نشست خبری که برای تشریح عملکرد ناجا […]

جانشین فرمانده ناجا از ثبت بیش از ۸۳ میلیون تخلف رانندگی از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: در سال جاری بیش از یک میلیون جرم در کشور ثبت شده که ۹۱ درصد آن مربوط به سرقت بود.

به گزارش خبر راست، سردار ایوب سلیمانی در نشست خبری که برای تشریح عملکرد ناجا در سالجاری برگزار شد، گفت: طبق آمار رسمی که وزارت ار تباطات اعلام کرده است از میان ۸۹۰۰ نوع خدمتی که مردم از حاکمیت می‌گیرند، ۱۶۰۰ مورد توسط پلیس ارائه می‌شود و به عبارتی ۲۰ درصد از خدماتی که مردم از حاکمیت می‌گیرند به پلیس باز می‌گردد و در واقع مردم از قبل از تولد تا پس از مرگ با پلیس سروکار دارند.
به گفته وی، ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار خدمت در سال ۹۷ به مردم ارائه کردیم و بیش از ۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تماس نیز در همین مدت با سامانه ۱۱۰ برقرار شده که بالغ بر ۱۷ میلیون آن عملیاتی شده است.
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه امسال بیش از ۱٫۷ میلیون نفر مستقیما به کلانتری مراجعه کردند، گفت: ۱٫۵ میلیون نفر با ۱۹۷ تماس گرفتند که دو سوم آن سوال و ابهام بوده و به حدود ۵۰۰ هزار مورد نیز رسیدگی شده است.
وی اضافه کرد که پلیس راهور از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۸۳ میلیون تخلف رانندگی را ثبت کرده که بالغ بر ۶ میلیون آن تخلف حادثه‌ساز خواهد بود.
به گفته جانشین فرمانده ناجا، در سال جاری بیش از یک میلیون جرم در کشور ثبت شده که البته ۹۱ درصد آن مربوط به سرقت بوده که انواع سرقت را شامل می‌شود. همچنین بیش از ۸۵۹ هزار حکم قضایی را اجرایی کرده‌ایم و یک میلیون و ۱۳۹ هزار متهم و زندانی نیز توسط ناجا بدرقه شده است.
وی همچنن گفت: ۳۰۰ هزار نفر را امسال به سربازی اعزام کردیم و برای ۵۶۰ هزار نفر نیز کارت پایان خدمت یا معافیت صادر کرده‌ایم‌.
سردار سلیمانی در مورد تمهیدات پلیس برای چهارشنبه‌سوری اظهار کرد: پلیس به هیچ عنوان مخالف شادی مردم نیست، اما صیانت از جان مردم و آرامش مزدم نیز برایمان مهم است و اجازه نخواهیم داد که این مساله به خطر بیفتد، در عین حال به نظر می‌رسد که امسال مراسم چهارشنبه‌سوری در مقایسه باسال‌های قبل آرامش برگزار شود.
وی با بیان اینکه شعار نوروزی امسال پلیس “نشاط بهاری، نظم و قانونمداری” است. گفت: امسال برای کاهش تلفات و حوادث رانندگی نیز برنامه‌ریزی کرده‌ایم و همچنین با توجه به احتمال وقوع سرقت، آمادگی خود را برای مقابله با سرقت در ایام نوروز افزایش داده‌ایم.
جانشین فرمانده ناجا این را هم گفت: امسال پیش‌بینی ما این است که با توجه به وضعیت آب و هوایی و … سفرهای نوروزی در ایام نوروز افزایش پیدا کند که پلیس نیز در این ایام در کنار مردم خواهد بود و هرجا که مردم باشند ما نیز در کنارشون خواهیم بود.
منبع: ایسنا

شماره خبر 41798 - ۱۳۹۷/۱۲/۱۹
برچسب‌ها

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com