بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲:۲۶

برگزار کنندگان جشنواره پاسخگو باشند

آبروریزی در جشنواره رسانه و مدیریت شهری؟!

به گزارش خبرراست ؛ ظهر پنجشنبه جشنواره رسانه و مدیریت شهری که با همت روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر رشت و همکاری روابط عمومی شهرداری رشت برگزار شده بود به پایان رسید تا نفرات برتر این جشنواره معرفی شوند. در این بین تلاش های بسیاری صورت پذیرفت تا جشنواره در بهترین حالت خود به پایان […]

به گزارش خبرراست ؛ ظهر پنجشنبه جشنواره رسانه و مدیریت شهری که با همت روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر رشت و همکاری روابط عمومی شهرداری رشت برگزار شده بود به پایان رسید تا نفرات برتر این جشنواره معرفی شوند.

در این بین تلاش های بسیاری صورت پذیرفت تا جشنواره در بهترین حالت خود به پایان برسد و تلاش های بسیاری نیز در این مورد صورت گرفت که در جای خود قابل تقدیر است. بخصوص آنکه شاید بتوان مدعی شد هیچکس داوران، ناظرین و برگزار کننده گان جشنواره را مورد توجه خود قرار نداد. هرچند که انتقاداتی نیز در خصوص عدم توجه به بخش فضای مجازی و در نظر نگرفتن هیچ اثری از این بخش در میان آثار برگزیده وجود نداشت.

حال در این بین شائبه ای در خصوص مقاله حسین متقی طلب با عنوان “اهمیت مدیریت شهری در ارتقا جایگاه حقوق شهروندی” که حائز رتبه دوم در بخش مقاله این جشنواره شد به وجود آمده است. (بیشتر بخوانید)

در بررسی و جستجوی اولیه مقاله منتشر شده در پایگاه خبری تحلیلی رشت پرس که در جشنواره رسانه و مدیریت شهری ارائه شده است، با اتفاقی عجیب روبرو می شویم. موضوعی که عین این مطلب اما بدون هیچ منبع و یا نام نویسنده در مرداد ماه سال ۱۳۹۵ در پایگاه خبری شهریار نیوز تبریز منتشر شده است. (بیشتر بخوانید)

اما با این فرض که شاید مطلب فوق یک بازنشر از مطلب نوشته شده توسط حسین متقی طلب باشد بررسی مقاله فوق ادامه پیدا کرد تا با بخش هایی از مقاله در یک مقدمه مقاله ای دیگر با عنوان “دولت محلی و توسعه شهری” که توسط عبدالرضا فرجی راد استادیار جغرافیای سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران، حجت مهکوبی، دکتری جغرافیای سیاسی و مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری‌های شیراز و راحله مهکوبی، کارشناسی ارشد جمعیت شناسی دانشگاه علامه طباطبائی، تهران نوشته شده است روبرو شویم. نکته قابل توجه آنکه این مقاله در هفتمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک ایران (جغرافیای سیاسی شهر) با کد COI GEOPOLITICS07_059 منتشر شده است. (بیشتر بخوانید)

دانلود فایل مقاله دولت محلی و توسعه شهری 

اما بررسی بیشتر در فضای مجازی حکایت از موضوعی عجیب داشت. وبلاگی با عنوان “مدیریت شهری” که نویسنده آن خود را نیره زیبایی معرفی می کند در مرداد ماه سال ۱۳۸۶ عیناً همان مقاله حسین متقی طلب را در وبلاگ خود منتشر کرده است و آن را برگرفته از کتاب “شهرهای انسان محور” تالیف “فرانسیس تیبالدز” می داند. (بیشتر بخوانید)

گفتنیست دکتر نیره زیبایی نویسنده مقالات متعدد در حوزه مدیریت شهری است که مقالات و کتاب های بسیاری از وی در دسترس است. (بیشتر بخوانید)

رشت۲۰


شماره خبر 41921 - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com