بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۷

حداقل دستمزد سال آینده کارگران یک میلیون و ۵۲۲ هزار تومان تعیین شد

حداقل دستمزد روزانه ۹۸ چقدر است؟‌

حداقل دستمزد کارگران در سال آینده یک میلیون و ۵۲۲ هزار تومان تعیین شد. به گزارش خبر راست،  نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در دویست و هشتاد و دومین جلسه شورای عالی کار بعد از نشستی ۸ ساعته که از عصر امروز آغاز شد و همچنان ادامه دارد تصمیم به افزایش حداقل دستمزد کارگران از […]

حداقل دستمزد کارگران در سال آینده یک میلیون و ۵۲۲ هزار تومان تعیین شد.

به گزارش خبر راست،  نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در دویست و هشتاد و دومین جلسه شورای عالی کار بعد از نشستی ۸ ساعته که از عصر امروز آغاز شد و همچنان ادامه دارد تصمیم به افزایش حداقل دستمزد کارگران از یک میلون و ۱۱۴ هزار تومان سال گذشته به یک میلیون و ۵۲۲ هزار تومان در سال ۹۸ گرفتند.
بر اساس این گزارش سال گذشته، در آخرین ساعات کاری سال در پایان ماراتنی طولانی حداقل دستمزد کارگران و مشمولان قانون کار برای سال ۹۷ تصویب شد و  حداقل حقوق کارگران یک میلیون و ۱۱۴ هزار و ۱۴۰ تومان) تعیین شد که نسبت به سال قبل از آن ۱۸۴ هزار تومان افزایش یافته بود.
بر پایه مصوبه شورای عالی کار سال قبل حداقل دستمزد کارگران ۱۹.۸ درصد افزایش یافت؛ رقمی که برای سایر سطوح ۱۲ درصد به علاوه ۲۴ هزار ۱۸۸ ریال مورد تصویب شورای عالی کار قرار گرفت.
منبع: فارس

شماره خبر 42089 - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
برچسب‌ها

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com