بدون دیدگاه
۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۵

در برنامه عصر جدید صورت گرفت؛

خواستگاری در ملاءعام روی آنتن شبکه ۳!+ فیلم

در برنامه عصر جدید، یکی از شرکت کنندگان که از افغانستانی های مقیم ایران بود از دختر مورد علاقه‌اش که با خانواده در استودیو حضور داشت خواستگاری و با حرکتی آکروباتیک، حلقه نامزدی را به او تقدیم کرد. به گزارش خبر راست، شب گذشته در برنامه عصر جدید، یکی از شرکت کنندگان که از افغانستانی […]

در برنامه عصر جدید، یکی از شرکت کنندگان که از افغانستانی های مقیم ایران بود از دختر مورد علاقه‌اش که با خانواده در استودیو حضور داشت خواستگاری و با حرکتی آکروباتیک، حلقه نامزدی را به او تقدیم کرد.
به گزارش خبر راست، شب گذشته در برنامه عصر جدید، یکی از شرکت کنندگان که از افغانستانی های مقیم ایران بود از دختر مورد علاقه‌اش که با خانواده در استودیو حضور داشت خواستگاری و با حرکتی آکروباتیک، حلقه نامزدی را به او تقدیم کرد.

این اتفاق البته با واکنش هایی هم در بین کاربران فضای مجازی مواجه شده است؛ برخی کاربران با انتشار این ویدئو، به ماجرای بازداشت دختر و پسر اراکی اشاره کردند که دو هفته پیش به جرم «درخواست ازدواج مغایر با شئونات اسلامی» در یک مرکز خرید بازداشت و البته چندی بعد با قید وثیقه آزاد شدند!

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفته بود که با توجه به مطالبات مردم با ایمان و ولایتمدار شهرستان و با توجه به جریحه‌دار شدن عفت عمومی در این رفتار برگرفته از فرهنگ منحط غرب، بلافاصله برابر قانون بررسی موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت و این زوج جوان دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.


شماره خبر 42130 - ۱۳۹۸/۰۱/۰۵

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com