۱ دیدگاه
۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۸

احمد رمضانپور:

شورای پنجم با انتخاب شهرداری کارآمد ضعف در عملکرد خود را جبران کند

بیانیه دکتر "احمد رمضانپور نرگسی" بمناسبت 14 و 15 خرداد

منتخب اول شورای شهر با بیان این مطلب که به عنوان یک عضو، از عملکرد شورای پنجم به هیچ وجه رضایت ندارم ابراز داشت: انتظار میرفت این دوره از شورا جزو بهترین ادوار پارلمان محلی در شهر رشت باشد. به گزارش خبر راست، منتخب اول شورای شهر با بیان این مطلب که به عنوان یک عضو، […]

منتخب اول شورای شهر با بیان این مطلب که به عنوان یک عضو، از عملکرد شورای پنجم به هیچ وجه رضایت ندارم ابراز داشت: انتظار میرفت این دوره از شورا جزو بهترین ادوار پارلمان محلی در شهر رشت باشد.

به گزارش خبر راست، منتخب اول شورای شهر با بیان این مطلب که به عنوان یک عضو، از عملکرد شورای پنجم به هیچ وجه رضایت ندارم ابراز داشت: انتظار میرفت این دوره از شورا جزو بهترین ادوار پارلمان محلی در شهر رشت باشد و بتواند بخش عمده ای از مشکلات شهر و شهروندان را رفع نماید اما به دلایل مختلف که البته منشا برخی از آنها خارج از شورا بود این مهم رخ نداد.

احمد رمضانپور نرگسی در ادامه اظهار داشت: با وجود اینکه نباید خلا فعلی و تاخیر بلند مدتِ حضور شهردار بر کرسی مدیریت شهری را تنها به پای اعضای شورای پنجم نوشت خواستار پرهیز از ایجاد حواشی و وحدت رویه بین اعضا جهت انتخابی موجه برای این کرسی حائز اهمیت شد.

وی تاکید کرد: امید می رود گزینه منتخب اعضای شورای شهر تا روز دوشنبه معرفی گردد و با همکاری وزارت کشور هر چه سریعتر فعالیت خود را آغاز کند تا شورا بتواند طرح های کلان مد نظر خود را هر چه سریعتر آغاز کرده و در دو سال پیش رو اتفاقات خوبی را برای رشت و رشتوندان صبور و فهیم رقم زند چرا که این مردم بارها ثابت کرده اند با صبوری خود لایق بهترین ها میباشند.


شماره خبر 42406 - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com