بدون دیدگاه
۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۱

هواشناسی؛

کاهش ابر و افزایش دما در گیلان از فردا

پیش بینی وضعیت آب و هوای گیلان طی روزهای آینده

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از کاهش ابر ، وزش باد گرم و افزایش دما در استان از فردا (یکشنبه) خبر داد. به گزارش خبر راست، مازیار غلامی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده گذر جریانات کم و بیش ناپایدار در منطقه است بنابراین طی […]

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از کاهش ابر ، وزش باد گرم و افزایش دما در استان از فردا (یکشنبه) خبر داد.

به گزارش خبر راست، مازیار غلامی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده گذر جریانات کم و بیش ناپایدار در منطقه است بنابراین طی امروز بعضی نقاط بارندگی و در مناطق مستعد احتمال رعد و برق و تگرگ مورد انتظار است.
وی ادامه داد: از فردا با نفوذ تدریجی سامانه کم فشار شرایط برای کاهش ابر، احتمال مه صبحگاهی، وزش باد جنوبی (باد گرم بویژه طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه) و روند افزایش دما تا روز چهارشنبه مهیاست.
غلامی آسمان امروز گیلان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی نقاط بارندگی، گاهی با کاهش ابر عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را صاف تا نیمه ابری، احتمال مه صبحگاهی، گاهی افزایش ابر پیش بینی کرد.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۲۱ درجه مربوط به منجیل و رودبار و کمینه دمای استان برای فردا را نیز مربوط به ماسوله، دیلمان و جیرنده با هفت درجه ذکر کرد.
غلامی خاطرنشان کرد: بیشینه دمای امروز رشت ۲۰ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان ۱۲ درجه خواهد بود.


شماره خبر 42419 - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com