بدون دیدگاه
۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۱

پیام تشکر سپاه قدس گیلان از مردم ولایت مدار استان

سپاه قدس گیلان در پیامی از حضورمردم ولایتمدار استان در راهپیمایی تشکر کرد. به گزارش خبر راست، در این پیام آمده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو تولد نهادی مردمی بوده و همواره تلاش کرده است با تبعیت از فرامین بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب در مسیر تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری […]

سپاه قدس گیلان در پیامی از حضورمردم ولایتمدار استان در راهپیمایی تشکر کرد.
به گزارش خبر راست، در این پیام آمده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو تولد نهادی مردمی بوده و همواره تلاش کرده است با تبعیت از فرامین بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب در مسیر تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم گام بردارد.
در بخش دیگری از این پیام آمده است: اقدام خصمانه رئیس جمهور آمریکا در راستای قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی، یک بار دیگر ثابت کرد که دولت آمریکا نه تنها از نظام جمهوری اسلامی بلکه از ملت قهرمان و دلاور ایران نیز عقده داشته و امروز نیز همانند گذشته به دنبال کینه توزی و عقده‌گشایی است.
ملت سرافراز و ولایت‌مدار ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی روز جمعه، که برای حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد بار دیگر به صورت مستکبران عالم ، سیلی زد و نشان داد که این اقدام ابلهانه دولت آمریکا موجب افزایش محبوبیت سپاه در اذهان مردم ایران شده است.
سپاه قدس گیلان از مردم قهرمان دیار میرزا کوچک جنگلی، ۸ هزار شهید سرافراز دفاع مقدس و ۲۳ شهید مدافع حرم و از همه آحاد اعم از ائمه جمعه و جماعات، مدیران و مسئولان، روحانیت، دانشگاهیان، بسیجیان، اندیشمندان، فرهیختگان و اقشار مختلف برای حمایت همه جانبه از سپاه پاسداران و حضور دشمن شکن در راهپیمایی روز جمعه تقدیر کرده و اعلام می‌کند که پاسداران انقلاب اسلامی تا آخرین قطره خون در مسیر تحقق اهداف انقلاب و خدمت به مردم گام خواهند برداشت.

شماره خبر 42444 - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com