بدون دیدگاه
۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۲

خودنمایی در معمولان یا انتخاب شهردار برای رشت؟

جلسه مهم هیئت رئیسه این هفته بدلیل غیبت امیر حسین علوی برگزار نشد

اختصاصی خبرراست؛ جلسه مهم هیئت رئیسه این هفته بدلیل غیبت امیر حسین علوی برگزار نشد خودنمایی در معمولان یا انتخاب شهردار برای رشت؟ مثنوی هفتاد مَن انتخاب شهردار برای شهر بحران زده رشت گویا قصد دارد روی شاهنامه را سفید کرده و اندام مبارک حسین کرد شبستری را در گور بلرزاند! در این میان سهم […]

اختصاصی خبرراست؛ جلسه مهم هیئت رئیسه این هفته بدلیل غیبت امیر حسین علوی برگزار نشد

خودنمایی در معمولان یا انتخاب شهردار برای رشت؟

مثنوی هفتاد مَن انتخاب شهردار برای شهر بحران زده رشت گویا قصد دارد روی شاهنامه را سفید کرده و اندام مبارک حسین کرد شبستری را در گور بلرزاند!
در این میان سهم رییس کم تجربه بیش از سایرین بوده و عدم انتخاب شهردار در نزدیک به یک سال نشان دهنده عملکرد غیر قابل دفاع این عزیز میباشد.
جلسه مهم هیئت رئیسه این هفته بدلیل غیبت امیر حسین علوی برگزار نشد تا اینبار نیز انتخاب شهردار رشت به تعویق بیوفتند اتفاقی که برای مردم در چند ماه اخیر تکراری شده است
در کشمکش های موجود و اوج اختلاف سلیقه ها سفرهای غیر ضروری نیز به عنوان ابزاری کاربردی در اختیار جناب علوی قرار دارد و هرگاه جنابشان در تحمیل نظر خود به سایرین ناکام گشته و یا فضا برای تمامیت خواهی ایشان مهیا نباشد از این حربه استفاده می کنند که در آخرین کاربرد آن میتوان به سفر ایشان به شهر سیل زده معمولان و حضور در قاب های دوربین درست در زمانی اشاره کرد که سایر اعضا بنا به وظیفه در تلاش برای انتخاب شهردار بسر می برند!

حال باید دید که آقای رییس جوان که به علت بنیه ضعیف احتمالا توانایی بیل زدن را نیز نداشته و ندارد و ایضا با توجه به حضور باصلابت پرسنل شهرداری و ارائه خدمات کامل به هموطنان سیل زده دقیقا چه هدفی را از حضور در آن شهر دنبال می کرد؟

تکرار این قبیل شو آف های تبلیغاتی دقیقا در برهه انتخاب شهردار بیان گوی کدام واقعیت است؟
چند تشابه بین سفر آقای رییس به کربلا در برهه زمانی انتخاب اولین شهردار منتخب شورای پنجم و سفر وی به معمولان وجود دارد؟
آیا حضور فیزیکی ایشان در رشت و برگزاری جلسه هیئت رییسه در روز گذشته و برنامه ریزی جهت تاریخ معرفی شهردار برای شهر بحران زده رشت که اتفاقا یکی از اصلی ترین مسبب این بحران خود ایشان بوده و هستند از حضور بی ثمر در معمولان واجب تر نبود؟؟
آیا اوضاع نابسمان شهرداری رشت ارتباطی با انتخابات آینده دارد؟

قضاوت با شهروندان…


شماره خبر 42455 - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com