بدون دیدگاه
۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۸

تغییر روسای کاراته تالش، ماسال و رضوانشهر!

پای انتخابات مجلس در میان است؟!

تغییر روسای کاراته تالش، ماسال و رضوانشهر!

اختصاصی خبر راست/ در شرایطی که اوضاع هیئت کاراته استان گیلان پس از درگیری‌های اخیر رضا رسولی رئیس این هیئت با برخی پیشکسوتان کاراته استان گیلان، حواشی این هیئت ورزشی به‌شدت به سمت تنش رفته است، اکنون نیز برخی حواشی سیاسی حول محور این هیئت دیده می‌شود. شنیده‌ها از هیئت کاراته استان گیلان حکایت از […]

اختصاصی خبر راست/ در شرایطی که اوضاع هیئت کاراته استان گیلان پس از درگیری‌های اخیر رضا رسولی رئیس این هیئت با برخی پیشکسوتان کاراته استان گیلان، حواشی این هیئت ورزشی به‌شدت به سمت تنش رفته است، اکنون نیز برخی حواشی سیاسی حول محور این هیئت دیده می‌شود.

شنیده‌ها از هیئت کاراته استان گیلان حکایت از آن دارد که رضا رسول قصد ایجاد تغییر در ۳ هیئت شهرستان تالش، ماسال و رضوانشهر را دارد و نامه‌نگاری‌های لازم نیز در این خصوص با روسای ادارات این شهرستان‌ها صورت پذیرفته است.

نکته عجیب آنکه سه شهرستان تالش، ماسال و رضوانشهر حوزه انتخابیه محمود شکری نماینده تالش بزرگ در مجلس شورای اسلامی است و ایجاد تغییر در رأس سه شهرستان در حوزه انتخابیه این نماینده مجلس آن‌هم در آستانه انتخابات بسیار شائبه برانگیز است.

موضوع عجیب‌تر آنکه گفته می‌شود فارغ از بحث حذف مخالفین رسولی و به دست آوردن تعادل در مجمع کاراته گیلان، گفته می‌شود پای یک کاندیدای احتمالی مجلس از حوزه تالش بزرگ که حواشی فراوانی را برای تیم فوتبال داماش گیلان نیز ایجاد کرده بود نیز در میان است.


شماره خبر 43850 - ۱۳۹۸/۰۳/۱۸

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com