بدون دیدگاه
۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۲:۰۷

بلاتکلیفی چند ماهه صندلی مدیرعاملی توزیع نیروی برق گیلان

شکست وزیر نیرو در فراخوان انتخاب مدیر عامل شرکتهای توزیع برق گیلان

به گزارش خبرراست / هنوز انتقادات مردم گیلان از عملکرد مدیریت شرکت توزیع نیروی برق به فراموشی سپرده نشده است. عملکردی انتقادآمیز که بارها و بارها در مناطق مختلف استان خارج از زمان اعلام قطعی، مشکل قطعی برق با مردم گیلان دست‌به‌گریبان می‌شد.  اواسط اسفندماه سال گذشته بود که وزارت نیرو در اقدامی قابل‌توجه جهت […]

به گزارش خبرراست / هنوز انتقادات مردم گیلان از عملکرد مدیریت شرکت توزیع نیروی برق به فراموشی سپرده نشده است. عملکردی انتقادآمیز که بارها و بارها در مناطق مختلف استان خارج از زمان اعلام قطعی، مشکل قطعی برق با مردم گیلان دست‌به‌گریبان می‌شد.

 اواسط اسفندماه سال گذشته بود که وزارت نیرو در اقدامی قابل‌توجه جهت انتخاب مدیرعاملین شرکت توزیع نیروی برق استان‌های گیلان و مازندران اقدام به ارائه فراخوان نمود.

پس از گذشت بیش از ۳ ماه و نیم از ابلاغ این فراخوان، هنوز تکلیف صندلی مدیرعاملی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان مشخص نشده است. این در حالیست که بیش از یک ماه از انتصاب مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران نیز می‌گذرد!

نکته عجیب‌تر آنکه فراخوان انتخاب مدیرعاملین شرکت‌های توزیع نیروی برق گیلان و مازندران مشترک بوده است اما هنوز تکلیف صندلی مدیرعاملی این شرکت در گیلان مشخص نشده است.

گفتنیست در آستانه آغاز فصل گرما انتظار می‌رود وزارت نیرو در خصوص این جایگاه مهم و استراتژیک تصمیم‌گیری خود را تسریع بخشد، زیرا هنوز انتقادات مردم گیلان از عملکرد مدیریت شرکت توزیع نیروی برق به فراموشی سپرده نشده است. عملکردی انتقادآمیز که بارها و بارها در مناطق مختلف استان خارج از زمان اعلام قطعی، مشکل قطعی برق با مردم گیلان دست‌به‌گریبان می‌شد

سپیدخبر


شماره خبر 43915 - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com