بدون دیدگاه
۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۰:۱۹

کره‌ای‌ها فیلم توهین‌آمیز به تیم ملی ایران را حذف کردند

اتحادیه فوتبال کره جنوبی در اقدامی عجیب اعتبار تیم ملی فوتبال ایران را زیرسؤال برد. به گزارش خبر راست، اتحادیه فوتبال کره‌جنوبی در آستانه دیدار دوستانه(سه‌شنبه) تیم ملی فوتبال این کشور و ایران اقدام به انتشار فیلمی بحث‌برانگیز کرد که با واکنش کاربران اینترنتی و هواداران تیم ملی کشورمان در فضای مجازی همراه شد. در […]

اتحادیه فوتبال کره جنوبی در اقدامی عجیب اعتبار تیم ملی فوتبال ایران را زیرسؤال برد.

به گزارش خبر راست، اتحادیه فوتبال کره‌جنوبی در آستانه دیدار دوستانه(سه‌شنبه) تیم ملی فوتبال این کشور و ایران اقدام به انتشار فیلمی بحث‌برانگیز کرد که با واکنش کاربران اینترنتی و هواداران تیم ملی کشورمان در فضای مجازی همراه شد.

در فیلم مدنظر که ساعاتی بعد از صفحه رسمی اتحادیه فوتبال کره جنوبی در شبکه اجتماعی «توئیتر» حذف شد، این فدراسیون به نوعی ملی‌پوشان کشورمان را به انجام بازی‌ کثیف و وقت‌تلف‌کردن در جریان بازی‌ها متهم کرده بود و حتی قطری‌ها را پیرو این سبک بازی ایرانی‌ها دانست.

استیو هان، فوتبال‌نویس کره‌ای سایت «گل» این حرکت اتحادیه فوتبال کره جنوبی را «بی‌کلاس با روشی ناخوشایند» توصیف کرد. این روزنامه‌نگار کره‌ای نوشت اتحادیه فوتبال کره جنوبی در این فیلم بازیکنان قطری را نشان می‌دهد که در حالی که روی زمین غلت می‌زنند می‌گویند “قوانین فوتبال ایران” و در بخش دیگری از این فیلم آمده که “هئونگ‌مین سونِ در سطح جهانی آنها را شکست خواهد داد و عدالت را به ارمغان خواهد آورد”.

کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی معتقدند دلیلی نداشته اتحادیه فوتبال کره جنوبی در آستانه این بازی دوستانه که حساسیتی ندارد، چنین فیلم توهین‌آمیزی را منتشر کند. پس از حمله کاربران ایرانی به صفحه رسمی اتحادیه فوتبال کره جنوبی، کره‌ای‌ها محبور به حذف پست مربوط به این فیلم توهین‌آمیز شدند.

تیم ملی فوتبال کره جنوبی ۸ سال می‌شود که موفق به شکست ایران در رقابت‌های مختلف نشده است.

فیلم 


شماره خبر 43926 - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com