بدون دیدگاه
۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۱

آغاز نام نویسی در دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان

آغاز نام نویسی در دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان

ثبت ‌نام داوطلبان در دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان تنها دانشگاه مهارتی و بدون شهریه دولتی گیلان آغاز شد. به گزارش خبر راست؛ رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان امروز گفت : این دانشگاه امسال در ۵۵ کد رشته کاردانی و متناسب با نیاز سنجی جامعه که عمدتاً فنی و کاربردی است، با […]

ثبت ‌نام داوطلبان در دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان تنها دانشگاه مهارتی و بدون شهریه دولتی گیلان آغاز شد.

به گزارش خبر راست؛ رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان امروز گفت : این دانشگاه امسال در ۵۵ کد رشته کاردانی و متناسب با نیاز سنجی جامعه که عمدتاً فنی و کاربردی است، با ظرفیت ۵ هزار و ۵۰۰ نفر دانشجو می پذیرد.
رسول شمشادی با بیان اینکه ۶۰ درصد ظرفیت دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان برای دوره‌ های روزانه و رایگان پیش بینی شده است افزود : ۴۰ درصد پذیرفته‌ شدگان برای نوبت دوم و همراه با شهریه پذیرفته می‌شوند.
وی گفت : مهلت ثبت نام در ۷ دانشکده و آموزشکده فنی و حرفه ای گیلان را تا ۲۶ خرداد ماه اعلام کرد و افزود : علاقه‌ مندان می ‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور و یا یکی از دانشکده‌ ها و آموزشکده‌ های گیلان برای ثبت‌ نام و حتی کسب مشاوره رایگان در خصوص انتخاب رشته اقدام کنند.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان گفت : امسال برای نخستین بار است که داوطلبان رشته های ریاضی، علوم تجربی و علوم انسانی می توانند در کد رشته های کامپیوتر سخت افزار ، معماری سنتی ، گازرسانی ، تاسیسات برقی ، برق قدرت با گرایش توزیع ، اجرای ساختمان های بتنی و هنرهای چوبی ثبت نام کنند.
دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان در زمان کنونی۶ دانشکده پسرانه و یک دانشکده دخترانه دارد.
۷ هزار و ۷۰۰ دانشجو در ۵۵ رشته کاردانی و ۳۳ رشته کارشناسی این دانشگاه تحصیل می کنند.

شماره خبر 43940 - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com