بدون دیدگاه
۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۹:۴۳

حجت الاسلام و المسلمین علی تهم به عنوان سرپرست حوزه روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت منصوب شد

پایان بی سر و سامانی در حوزه روابط عمومی شهرداری رشت

اختصاصی / به گزارش خبرراست، طی حکمی از سوی ناصر حاج محمدی شهردار رشت، حجت الاسلام و المسلمین علی تهم به عنوان سرپرست حوزه روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت منصوب شد. از اسفند ماه ۹۶ و در پی انتشار لیست پرداختی به برخی رسانه ها توسط روابط عمومی شهرداری رشت انتقادات بسیاری […]

اختصاصی / به گزارش خبرراست، طی حکمی از سوی ناصر حاج محمدی شهردار رشت، حجت الاسلام و المسلمین علی تهم به عنوان سرپرست حوزه روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت منصوب شد.

از اسفند ماه ۹۶ و در پی انتشار لیست پرداختی به برخی رسانه ها توسط روابط عمومی شهرداری رشت انتقادات بسیاری نسبت به عملکرد قدیمی حرفه، با تصمیم مسعود نصرتی شهردار وقت رشت حوزه رسانه شهرداری در اختیار مریم رضاطبع قرار گرفت که البته این دو بخش شدن روابط عمومی شورا سبب ایجاد ناسامانی های فروانی شده بود.

حال با ابلاغ این حکم می توان امیدوار بود فضای گذشته در حوزه روابط عمومی شهرداری کلانشهر رشت کنار رفته و این حوزه پر اهمیت رنگ آرامش و ثبات به خود ببیند.

گفتنیست حجت‌الاسلام والمسلمین تهم در کارنامه خود مدیرکلی سیاست‌گذاری و نظارت و هماهنگی شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کشور را دارد.


شماره خبر 44138 - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com