بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۹

با دستور دکتر نوبخت؛

اختصاص کمک مالی به باشگاه سپیدرود

سیدرضا سیددانش مشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور از کمک مالی به باشگاه سپيدرود با دستور دکتر نوبخت خبر داد.

به گزارش خبر راست، مشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور از کمک مالی به باشگاه سپیدرود با دستور دکتر نوبخت خبر داد. سیدرضا سیددانش،مشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور در مراسم رونمایی از مستند «روزهای همدلی»، حماسه بی بدیل ۲۹ اردیبهشت را جلوه باشکوه مردمسالاری دینی در […]

به گزارش خبر راست، مشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور از کمک مالی به باشگاه سپیدرود با دستور دکتر نوبخت خبر داد.

سیدرضا سیددانش،مشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور در مراسم رونمایی از مستند «روزهای همدلی»، حماسه بی بدیل ۲۹ اردیبهشت را جلوه باشکوه مردمسالاری دینی در آستانه چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی دانست.

وی با یادآوری واژه هایی که در همزبانی و شکل گیری حماسه پیروزی ملت نقش آفرین بودند تصریح کرد: مردم عزیز ما، درجشنی از لبخند و پیوند برای ایران، شرکت کردند و نوای وحدت و همدلی در اردیبهشتی ترین اردیبهشت تاریخ، طنین انداز شد.

سیددانش در حاشیه این آیین ودر پاسخ به سوالی درباره باشگاه سپیدرود، با اشاره به دیدار تعدادی از بازیکنان و مسئولان باشگاه سپیدرود رشت با معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: به دستور جناب آقای دکتر محمد باقر نوبخت معاون محترم رئیس جمهور و ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور مبلغ ۳میلیارد تومان به وزارت ورزش و جوانان تخصیص داده شد تا بخشی از این مبلغ رابرای کمک درخواستی باشگاه سپیدرود رشت پرداخت نماید.


شماره خبر 4539 - ۱۳۹۶/۰۳/۰۹

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com