بدون دیدگاه
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۲:۳۴

غرق شدن ۲ نفر در لاهیجان و رودسر

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از غرق شدن ۲ مرد در شهرستان‌های رودسر و لاهیجان خبر داد. به گزارش خبر راست،  به نقل از پلیس، سرهنگ «حسین حسن‌پور» در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن ۲ نفر در سواحل شهرستان‌های رودسر و لاهیجان، بلافاصله […]

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از غرق شدن ۲ مرد در شهرستان‌های رودسر و لاهیجان خبر داد.

به گزارش خبر راست،  به نقل از پلیس، سرهنگ «حسین حسن‌پور» در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن ۲ نفر در سواحل شهرستان‌های رودسر و لاهیجان، بلافاصله ماموران انتظامی به محل‌های حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل‌های اعلامی مشخص شد مردی ۴۱ ساله حین شنا خارج از طرح سالم‌سازی دریا به دلیل عدم تسلط و مهارت کافی در شنا کردن در ساحل رودسر غرق شد.
وی با بیان اینکه در حادثه‌ای دیگر جوان ۲۰ ساله‌ای که به همراه ۲ نفر از دوستانش برای شنا به رودخانه اسلام‌ده دهستان « لفمجان » شهرستان لاهیجان رفته بود به دلیل عدم مهارت لازم در شنا دچار حادثه غرق شدگی شد ادامه داد: جسد فرد حادثه دیده بلافاصله توسط مردم محلی از آب خارج و به بیمارستان منتقل شد و تلاش‌ها برای نجات وی به نتیجه نرسید و فوت کرد.
سرهنگ حسن‌پور بیان داشت: اجساد غرق شدگان با هماهنگی مقام قضائی به پزشکی قانونی منتقل شد.
معاون هماهنگ کننده پلیس گیلان با اشاره به اینکه شنا در مناطق خطرناک و خارج از محدوده‌ طرح‌های سالم‌سازی دریا بسیار خطرآفرین است از شهروندان خواست، ضمن توجه به هشدارهای پلیس و دیگر سازمان‌های امدادی در خصوص عدم شنا در مناطق ممنوعه، همکاری لازم را با ناجیان غریق داشته باشند.


شماره خبر 46900 - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
برچسب‌ها:

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com