بدون دیدگاه
2019/09/08 - 13:24

نرخ ارز در بازار امروز یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸

قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۷/۱۲/۰۸

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان، قیمت یورو ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۲۱۳ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۳۶۲ تومان تعیین شده است. به گزارش خبر راست، قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز […]

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان، قیمت یورو ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۲۱۳ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۳۶۲ تومان تعیین شده است.

به گزارش خبر راست، قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز قبل افزایش داشته است. قیمت دلار در بازار آزاد امروز به ۱۱ هزار و ۶۶۰ تومان افزایش یافت.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با افزایش قیمت نسبت به روز قبل ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان است.

در بازار آزاد قیمت درهم امارات برای روز جاری ۳ هزار و ۲۱۳ تومان و پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۳۶۲ تومان تعیین شده که نسبت به روز قبل افزایش یافته است.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۴۴۶ تومان، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۶۲۲ تومان و ۶ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۸۵ تومان و ۷ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار و قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز قبل افزایش یافته است.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روز‌های قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۸۰۱ تومان می‌فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

نوع ارز قیمت
قیمت دلار صرافی بانکی ۱۱  هزار  و ۵۵۰ تومان
قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۶۶۰ تومان
قیمت یورو ۱۲ هزار  و ۸۰۰ تومان
قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۲۱۳ تومان
قیمت پوند ۱۴ هزار و ۳۶۲ تومان
قیمت ارز مسافرتی ۱۲ هزار و ۸۰۱ تومان
قیمت خرید دلار در بانک‌ها ۱۱ هزار و ۴۴۶ تومان
قیمت خرید یورو در بانک‌ها ۱۲ هزار و ۶۲۲ تومان
قیمت خرید پوند در بانک‌ها ۱۴ هزار و ۸۵ تومان

شماره خبر 48455 - 2019/09/08
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com