بدون دیدگاه
2019/09/11 - 10:19

زن دوم آقای دلال چگونه نائب رئیس هیئت ورزشی شد؟!

به گزارش خبر راست، شنیده ها حکایت از آن دارد که زن دوم یک دلال بدنام توانسته بدون داشتن هیچ سابقه ورزشی و تنها به این وسیله که همسر دوم این دلال بدنام است به ریاست یک هیئت ورزشی برسد! نکته عجیب تر اینکه زن دوم آقای دلال در یکی از خیابان های لاکچری یک […]

به گزارش خبر راست، شنیده ها حکایت از آن دارد که زن دوم یک دلال بدنام توانسته بدون داشتن هیچ سابقه ورزشی و تنها به این وسیله که همسر دوم این دلال بدنام است به ریاست یک هیئت ورزشی برسد!

نکته عجیب تر اینکه زن دوم آقای دلال در یکی از خیابان های لاکچری یک کلینیک زیرزمینی و غیرمجاز داشته که با نام یک پزشک دیگر دور از چشم نهادهای نظارتی در آن عمل های غیرمجاز انجام میدهد.

این فرد فارغ از نائب رئیسی هیئت ورزشی و مدیریت کلینیک زیرزمینی زیبایی، کارشناس یکی از ادارات حوزه پزشکی نیز هست. وی پیش از ازدواج با آقای دلال سال ها با او در ارتباط بود اما با توجه به مفاسد اخلاقی متعدد این دلال بدنام و عدم پایبندی او به اصول اخلاقی و خانواده ازدواج قرار بر ازدواج این دو نبود، ولی پس از آبروریزی رخ داده در دفتر این فرد دلال و ارتباطاتش با منشی خود بنا حساسیت های فراوان ایجاد شده، مجبور به ازدواج و تمکین به تشکیل خانواده شد.

منبع: غیرمنتظره


شماره خبر 48518 - 2019/09/11
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com