بدون دیدگاه
2019/10/09 - 11:02

سحر طلسچی:

رقابتهای راستکردار بندرانزلی در لیگ دسته اول بانوان از ۹ آبان آغاز می شود .

به گزارش خبر راست، سحر طلسچی سرمربی تیم بانوان راستکردار بندرانزلی : با حمایت مجموعه صنایع دستی راستکردار دومین فراخوان و اردو برگزار شد./در تفکر مدیریت منابع انسانی و زمان هستیم . فصل جدیدی از رقابتهای بسکتبال آغاز شده و بعد از مسابقات رده های سنی ، نوبت به لیگهای کشوری رسید . صنایع_دستی_راستکردارامسال هم […]

به گزارش خبر راست، سحر طلسچی سرمربی تیم بانوان راستکردار بندرانزلی : با حمایت مجموعه صنایع دستی راستکردار دومین فراخوان و اردو برگزار شد./در تفکر مدیریت منابع انسانی و زمان هستیم .
فصل جدیدی از رقابتهای بسکتبال آغاز شده و بعد از مسابقات رده های سنی ، نوبت به لیگهای کشوری رسید .
صنایع_دستی_راستکردارامسال هم فرصتی را برای بانوان گیلانی فراهم نمود تا در رقابتهای کشوری حاضر شوند .
سحر_طلسچی ، سرمربی تیم #بسکتبال_راستکردار_بندرانزلی ضمن تقدیر از مجموعه صنایع دستی راستکردار ، خصوصا نادر راستکردار افزود : امسال فرصتی دوباره برای بانوان گیلان فراهم شد تا حضور در سطوح بالای بسکتبال کشور را تجربه کنند و این با همت و تلاش مجموعه صنایع دستی راستکردار خصوصا شخص نادر راستکردار میسر شده و صمیمانه از این فرصت تشکر و قدردانی می نمایم .
سرمربی تیم صنایع راستکردار بندرانزلی به همت و همدلی همه اعضای تیم ، کادر فنی و خانواده بسکتبال گیلان اشاره کرد و افزود : بسکتبال یک بازی تیمی است و همه باید با حضور معنوی و انرژی مثبت یار و همراه ما باشند .
وی از حمایتهای دکتر رفیعی ، سرپرست هیئت بسکتبال گیلان هم تقدیر کرد و گفت : تلاش و پویایی بسکتبال و حرکت روبه جلو با حضور دکتر رفیعی شکل عملیاتی گرفته و در حضور ما در رقابتها با حمایتهای معنوی و پشتوانه حمایتی ایشان در فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران می تواند راه گشا باشد .
سرمربی تیم راستکردار بندرانزلی ، به حمایتهای اداره ورزش و جوانان بندرانزلی و هیئت بسکتبال بندرانزلی هم اشاره کرد و افزود : به دلیل حضور مقتدرانه در این رقابتها به حمایتهای اداره ورزش و جوانان و هیئت بسکتبال بندرانزلی هم نیاز داریم .
وی به جوانی و انگیزه بازیکنان اشاره کرد و افزود : همانطور که دکتر رفیعی و جناب نادر راستکردار باره در نشست با تیم در انگیزش بازیکنان تاثیر گذار بوده اند و طی دو سال اخیر تجربه بازیکنان بالا رفته با تقویت چند پست می توان به کسب نتایج خوش بین بود .
سحر طلسچی به ۹ آبان به عنوان آغاز رقابتها اشاره کرد و گفت :
رقابتها در دو‌گروه شمال و‌جنوب برنامه ریزی شده و با حضور دوازده تیم و دو گروه شش تیمه ادامه خواهد داشت و ما با تیمهای‌ اشتهاد سازه مشهد ، شورا و شهرداری قزوین ، ولف ، خانه بسکتبال کرمان ، خانه بسکتبال همدان در گروه B رقابتها هم گروه خواهیم بود .


شماره خبر 49914 - 2019/10/09
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com