بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۴

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان؛

امدادرسانی اورژانس گیلان به چهار مصدوم در جریان برگزاری مسابقه اسب سواری

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان از مصدومیت چهار نفر در جریان برگزاری مسابقه اسب سواری در این استان خبر داد.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان از مصدومیت چهار نفر در جریان برگزاری مسابقه اسب سواری در این استان خبر داد. به گزارش خبر راست، پیمان اسدی روز شنبه با اعلام این خبر افزود: با اعلام مصدومیت چهار نفر از تماشاگران در جریان برگزاری مسابقه اسب سواری که عصر دیروز (جمعه) در […]

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان از مصدومیت چهار نفر در جریان برگزاری مسابقه اسب سواری در این استان خبر داد.

به گزارش خبر راست، پیمان اسدی روز شنبه با اعلام این خبر افزود: با اعلام مصدومیت چهار نفر از تماشاگران در جریان برگزاری مسابقه اسب سواری که عصر دیروز (جمعه) در ساحل گیشا چابکسر برگزار شد، بلافاصله تیم های مرکز فوریت های پزشکی برای امدادرسانی به محل اعزام شدند.

وی اظهار داشت: سه نفر از مصدومان از سوی اورژانس و یک مصدوم دیگر نیز با همکاری هلال احمر چابکسر به بیمارستان امام سجاد رامسر منتقل شدند.
وی در رابطه با این حادثه خاطر نشان کرد: در پایان مسیر مسابقه اسب سواری به دلیل ورود یک اسب به داخل جمعیت و برخورد با تماشاگران، چهار نفر مصدوم شدند.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان دارای بیش از ۴۰۰ نیرو، یکصد دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس است.
چابکسر از توابع شهرستان رودسر، در یکصد کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.


شماره خبر 7163 - ۱۳۹۶/۰۵/۰۷

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com