بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۵:۳۲

به مناسبت روز خبرنگار؛

تجلیل از خبرنگاران رسانه های گروهی

 استاندار در این مراسم با بیان اینکه خبرنگاری حرفه و شغلی است که نمی توان با معیارهای معمول جامعه آن را سنجید    گفت : فعالان عرصه اطلاع رسانی سختی های ...

به مناسبت روز خبرنگار از ۵۰۰ خبرنگار ، خانواده های خبرنگاران شهید و درگذشته و همچنین پیشکسوتان عرصه اطلاع رسانی گیلان تجلیل شد. به گزارش خبر راست، استاندار در این مراسم با بیان اینکه خبرنگاری حرفه و شغلی است که نمی توان با معیارهای معمول جامعه آن را سنجید    گفت : فعالان عرصه اطلاع رسانی […]

به مناسبت روز خبرنگار از ۵۰۰ خبرنگار ، خانواده های خبرنگاران شهید و درگذشته و همچنین پیشکسوتان عرصه اطلاع رسانی گیلان تجلیل شد.

به گزارش خبر راست، استاندار در این مراسم با بیان اینکه خبرنگاری حرفه و شغلی است که نمی توان با معیارهای معمول جامعه آن را سنجید    گفت : فعالان عرصه اطلاع رسانی سختی های فراوانی را به جان می خرند و به این دلیل بهترین پل ارتباطی  بین مردم و مسئولان هستند.
محمد علی نجفی با بیان اینکه باید ازظرفیت و توان خبرنگاران برای توسعه و پیشرفت استان بیشتر بهره گرفت افزود : خوشبختانه فضای استان به گونه ای است که همدلی و همراهی بین مسئولان و خبرنگاران وجود دارد که باید برای توسعه استان این همدلی ها بیشتر شود.
فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان هم گفت : هم اکنون گیلان از نظر تعداد صدور مجوز برای خبرگزاری ها با صدور ۲۴۶ مجوز رتبه هفتم کشور را داراست.

شماره خبر 7797 - ۱۳۹۶/۰۵/۱۷

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com