بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۷

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت؛

مهار آتش سوزی دوباب مغازه در بازار رشت| آسیب دیدگی یکی از آتش نشانان

آتش سوزی دوباب مغازه در بازار رشت خیابان بحرالعلوم میدان کوچک در ساعت ۸:۳۰ دقیقه، به مرکز ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

آتش سوزی دوباب مغازه در بازار رشت خیابان بحرالعلوم میدان کوچک در ساعت ۸:۳۰ دقیقه، به مرکز ستاد فرماندهی اطلاع داده شد. به گزارش خبر راست، به نقل از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، در بازار رشت خیابان بحرالعلوم میدان کوچک در ساعت ۸:۳۰ دقیقه آتش سوزی دوباب مغازه به مرکز ستاد فرماندهی اطلاع داده شد. همین گزارش […]

آتش سوزی دوباب مغازه در بازار رشت خیابان بحرالعلوم میدان کوچک در ساعت ۸:۳۰ دقیقه، به مرکز ستاد فرماندهی اطلاع داده شد.

به گزارش خبر راست، به نقل از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، در بازار رشت خیابان بحرالعلوم میدان کوچک در ساعت ۸:۳۰ دقیقه آتش سوزی دوباب مغازه به مرکز ستاد فرماندهی اطلاع داده شد.

همین گزارش حاکی است: ۵۷ آتش نشان بهمراه ۱۵ دستگاه خودروی اطفایی از ۶ ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی با اشاره به مسیر ها و کوچه های تنگ و باریک منتهی به محل حادثه افزود: آتش از داخل و پشت بام دوباب مغازه به هم متصل مشاهده می شد.

وی با اشاره به بسته بودن درب های مکان آتش گرفته، ادامه داد: گروهی از آتش نشانان با برش کرکره مغازه از داخل و دو گروه دیگر از دو سمت نسبت به مهار و اطفای آتش اقدام کردند.

رمضانی به شدت شعله های آتش و همجواری با خانه و مغازه هایی با بافت سنتی و سفالین اشاره داشت و افزود: خوشبختانه گروههای اطفایی از چند طرف نسبت به پیشگیری از گسترش و سرایت آتش اقدام کردند.

وی با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است ادامه داد: در این حادثه یکی از آتش نشانان تیم پیشرو از ناحیه پهلو دچار آسیب دیدگی شد که هم اکنون تحت درمان است.


شماره خبر 7997 - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com